FAQ

Odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące świadczonych przez naszą firmę usług

Na czym polega usługa wirtualnego biura?

Zakładasz działalność gospodarczą lub spółkę lub pracujesz w domu i nie chcesz przyjmować tam klientów Twojej firmy, wtedy korzystasz z naszej usługi wirtualnego biura i rejestrujesz siedzibę pod naszym adresem.

W naszej siedzibie uzyskujesz prestiż prowadzenia swojej działalności za niewielkie pieniądze w nowoczesnym w pełni wyposażonym biurze z obsługą. Dostajesz od nas wirtualny adres, obsługę korespondencji, telefonów i faxu.

Czy mogę otrzymywać korespondencję drogą elektroniczną bez konieczności przyjeżdżania do biura?

Tak oczywiście. Po złożeniu upoważnienia zobowiązujesz nas do wykonywania tej usługi dla Ciebie. Otwieramy, skanujemy Twoją korespondencję i przesyłamy Ci ją na Twój e-mail.

Na czym polega usługa wynajmu biura na godziny?

Naszym Klientom oprócz usług wirtualnego biura zapewniamy możliwość fizycznego korzystania z przestrzeni biurowej w Katowicach. Udostępniamy w pełni wyposażone biuro i miejsce spotkań biznesowych z wieloma udogodnieniami.

Potrzebujesz indywidualnego numeru telefonu? Nie ma problemu!

Już od 10 zł miesięcznie w abonamencie możesz mieć swój numer, który zamieszczasz na wszystkich dokumentach firmowych, wizytówkach i stronie internetowej. Możemy odbierać Twój telefon lub przekierować numer na Twój telefon komórkowy.

Na czy polega obsługa sekretarska połączeń?

Usługa ta polega na odbieraniu przez nas połączeń przychodzących na Twój numer telefonu i udzielaniu klientom informacji o Twojej firmie, które potem przekazujemy Tobie. Wybierasz jedną z dwóch opcji-albo obsługę (15 połączeń w miesiącu) lub też przekierowanie rozmów na Twój telefon komórkowy.

Na czym polega obsługa e-mail o przychodzącej korespondencji?

Po otrzymaniu korespondencji zaadresowanej na Twoją firmę,natychmiast powiadamiamy Cię tego samego dnia wysyłając do Ciebie e-mail, informujący o charakterze przesyłki (list polecony, czy zwykły) wraz z podaniem nadawcy.

Czy płacę za korzystanie ze wspólnego numeru faxu?

W ramach usługi jaką jest wirtualne biuro w Katowicach zapewniamy bezpłatną obsługę faxu. Przychodzące wiadomości fax są wysyłane na Twój adres e-mail w formie plików pdf.

Mam długie spotkania z klientami… Czy mogę liczyć na catering?

Tak kawę, herbatę, wodę serwujemy w ramach abonamentu, istnieje także możliwość zamówienia obiadu, gorącego posiłku na życzenie.